Våra hubbar

I år blir det lite speciellt och vi kommer inte kunna vara UNITE som vanligt. Därför har vi HUBBAR!

I anmälan väljer du en hubb! På den platsen kommer du att få göra UNITE21 tillsammans med andra ungdomar som också valt samma hubb! Tillsammans gör vi UNITE21 på flera olika platser! Med livestreamade möten, gemenskap och feta turneringar på din hubb kommer detta bli grymt!

Vid frågor och funderingar angående de olika hubbarna och boende, ber vi dig kontakta ansvarig för din lokala hubb.

Västerås

Västerås

Kontaktperson: Lisa Log lisa.log@vasteras.pingst.se
Örebro Pingst

Örebro Pingst

Kontaktperson: Samuel Lewinson samuel@orebro.pingst.se
 
Örebro City

Örebro City

Kontaktperson: Pedro Skåre pedro.skare@citykyrkan.se
Kumla pingst

Kumla pingst

Kontaktperson: Benjamin benjamin@kumlapingst.se
 
Katrineholm

Katrineholm

Kontaktperson: Anton Fust anton@pingstkholm.se
Eskilstuna

Eskilstuna

Kontaktperson: Malin Hagenfors malin.hagenfors@pingsteskilstuna.se
 
Kristinehamn

Kristinehamn

Kontaktperson: Lotta Stenzelius lotta_stenzelius@hotmail.se
Nyköping

Nyköping

Kontaktperson: Mark Cronin mark@hjortensbergskyrkan.se
 
Sollentuna

Sollentuna

Kontaktperson: Johan Öhrvall johan@sollentunapingst.se